Ma Gizella napja van.

> Nyelvtanulás

Iskolánkban elsősorban az angol nyelv tanítására fókuszálunk, de igény esetén lehetőség van arra is, hogy bármely nyelvből képzést szervezzünk. Figyelembe véve a jelenlegi tanulói igényeket, képzéseink célja a nyelvvizsga megszerzése. A BME Idegennyelvi Intézetével kiváló kapcsolatokat ápolunk, akik rendkívül sok szakmai tanácsot adnak munkánkhoz. Üzleti partnereink egy jól használható nyelvtudás birtokába szeretnének jutni, ehhez jól felkészült nyelvtanáraink állnak rendelkezésre.

A nyelvvizsgák teljes körű szervezését és minden vizsgarész (írásbeli, szóbeli, hallásértés) értékelését akkreditált vizsgáztatóink végzik 2001 óta. Ezt a sikeres munkát szeretnénk az új keretek között is végezni a jövőben.

2023. Minden jog fenntartva! - Mátrix Nyelviskola Kft. - 4400 Nyíregyháza, Széchenyi utca 15.